"Te azonban légy józan mindenben, a bajokat szenvedd el, végezd az evangélista munkáját, töltsd be szolgálatodat." (2Tim 4,5) Evangélizációs hétfőn nt. Szoboszlai Beáta tett bizonyságotközöttünk, ránk terítve a szolgálat palástját. Neked mi a feladatod a gyülekezetben? Köszönjük az összevont kórus énekét!