"Álmokat kergettél és összedőlt minden, / Terveket szőttél és feladtál. / Kínoz sok kérdés, de válasz nincsen, / Tégy le mindent Jézus lábánál!" Idei első ifinket az edelényiekkel közösen ezzel az énekkel kezdtük. A hamburgert ki-ki saját ízlése szerint készíthette, majd jó hangulatú darts-ozás zárta az alkalmat. Másodszor találkoztunk, de nem utoljára! - Deo volente. Köszönjük nt. Bernadett Emese Kovács tiszteletes asszonynak és Levente Gunda -nak hogy létrejött újra a találkozás!