"Vizsgálj meg, Istenem, ismerd meg szívemet! Próbálj meg, és ismerd meg gondolataimat! Nézd meg, nem járok-e téves úton, és vezess az örökkévalóság útján!" (Zs 139,24-25) Úrvacsorára készülve bűnbánati, önvizsgálati istentiszteleteket tartottunk nt. Edina Dancs, nt. Péter Szabó, és nt. Róbert Dancs szolgálatával. Pénteken a szuhogyi testvérek is ellátogattak hozzánk. Szombaton keresztelés is volt. Holnap - Deo volente - úrvacsora is lesz. Mindenkit szeretettel várunk!