"Keresett magának az Úr valakit, aki a szíve szerint való, és őt tette népe fejedelmévé az Úr," 1Sámuel 13,14 Áldozócsütörtök, valamint a Szendrői Református Egyházközség 450 éves jubileuma alkalmából a mai napon megnézhettük a Dávid című animációs filmet. Az alsó tagozatos diákjaink a vetítés előtt, míg felsőseink a vetítés után "tankolhattak fel" a mekiben és egyéb éttermekben. A filmet premier előtt vetítették csak a mi tanulóinknak, külön termet biztosítva, amelyet ezúton is köszönünk! A film is rengeteg mondanivalóval bírt, így mindenképpen hasznos és élménydús napon vagyunk túl.