
"Amit tesztek, jó lélekkel végezzétek úgy, mint az Úrnak, és nem úgy, mint az embereknek," Kolossé 3,23
Idén is csatlakoztunk a Szeretethíd elnevezésű programhoz, amelynek célja hogy közösen tegyünk egymásért, a helyi és gyülekezeti közösségeinkért és a teremtett világért. Mindezt igyekeztünk vidáman, több helyszínen is, osztályonként megvalósítani. Ahogyan az akció jelmondata is hirdeti: Legyetek felkiáltójellé! – vagyis mutassunk példát környezetünk számára!
Sajnos az időjárás nem hagyta az összes munkálatot befejezni, de így is szép eredményeket értünk el.