
"Aki hisz, annak minden a javára válik, semmi sem árt; aki nem hisz, annak minden árt, semmi sem használ."
Luther Márton
A mai napon 7. osztályos diákjaink Budapestre kirándultak.
A korai indulás sem gátolta meg a gyerekeket a jókedvben, így vidáman kezdtük meg utazásunkat a főváros felé.
Első úticélunk a Szilágyi Dezső téri református templom volt, ahol a gyerekekkel elénekeltünk egy dicséretet is. Ezt követően az óriáskerékhez mentünk, amit nagyon vártak a gyerekek. Az ebédünket a mekiben fogyasztottuk el, majd elindult egy másfél órás VR szemüveges történelmi túra, amely során ikonikus budapesti helyszíneken élhettük át újra az eseményeket. Zárásképpen egy kis shopping volt a gyerekeknek az Aréna Mallban.
Kellemesen elfáradva, de tele élményekkel tértünk haza.