A Szendrői Református Általános Iskola Honlapja

2. osztályos diákjaink Miskolcra kirándultak

2026-06-01 12:57:17 / Benke András

"A vidám szív a legjobb orvosság..." Példabeszédek 17,22

A tegnapi napon 2. osztályos diákjaink Miskolcra kirándultak.

Első úticéljuk az Avasi Református Templom volt, majd az Avasi kilátóból nézték meg a megyeszékhely városi látképét. Ezt követően a Horváth-tető játszóterén vezették le mozgásos tevékenységük iránti kedvüket, így élményekkel telve térhettek haza iskolájukba.

Köszönjük a szervezést!

Csatolt dokumentumok
1 ( 864.7 KB )
1 ( 995.6 KB )
1 ( 680.1 KB )
1 ( 979.0 KB )
1 ( 614.6 KB )
1 ( 652.3 KB )
1 ( 652.2 KB )
1 ( 662.9 KB )
1 ( 1.2 MB )
1 ( 1.3 MB )
1 ( 1.2 MB )
1 ( 1.2 MB )
1 ( 915.8 KB )
1 ( 1001.0 KB )
1 ( 1.0 MB )
1 ( 1.1 MB )
1 ( 631.1 KB )
1 ( 709.5 KB )
1 ( 992.7 KB )
1 ( 1.2 MB )
1 ( 875.7 KB )
1 ( 886.4 KB )
1 ( 1.3 MB )
1 ( 981.4 KB )
1 ( 861.9 KB )
1 ( 1.1 MB )
1 ( 1.1 MB )
1 ( 838.8 KB )
1 ( 843.8 KB )
1 ( 878.8 KB )
1 ( 806.6 KB )
1 ( 764.8 KB )
1 ( 871.0 KB )
1 ( 815.2 KB )
1 ( 923.1 KB )