
"A vidám szív a legjobb orvosság..." Példabeszédek 17,22
A tegnapi napon 2. osztályos diákjaink Miskolcra kirándultak.
Első úticéljuk az Avasi Református Templom volt, majd az Avasi kilátóból nézték meg a megyeszékhely városi látképét. Ezt követően a Horváth-tető játszóterén vezették le mozgásos tevékenységük iránti kedvüket, így élményekkel telve térhettek haza iskolájukba.
Köszönjük a szervezést!