
"De akik az Úrban bíznak, erejük megújul, szárnyra kelnek, mint a sasok, futnak, és nem lankadnak meg, járnak, és nem fáradnak el." Ézsaiás 40,31
Első osztályos tanulóink Miskolcra kirándultak!
Programjuk kezdetén a Miskolci Deszkatemplomba mentek, majd a Diósgyőri Papírgyárban próbálhatták ki a papírgyártást. Ezt követően a Szeleta Parkban játszottak a kicsik, ebédre pedig a mekiben voltak hivatalosak. Délután a Bálnadal című mesefilmet nézték meg a gyerekek, így rengeteg élménnyel tértek haza a kirándulásról.
Köszönjük a szervezést!