
"Csendesedjetek el, és tudjátok meg, hogy én vagyok az Isten.” Zsoltárok 46,11
Ma 5. osztályos diákjaink Debrecenbe kirándultak.
A gyerekek már nagyon várták a mai napot, hiszen számos izgalmas és kulturális programon vehettek részt.
Első állomás a Debreceni Református Nagytemplom volt, ahol a tárlatvezető elmondta a templom történetét, majd kincskereső kalandtúrán vehettek részt tanulóink. Itt többek között hallhattak a Vizsolyi Bibliáról, a Rákóczi-harangról, de megtudhatták azt is, hogyan kapcsolódnak a Nagytemplomhoz az 1848-49-es történelmi események. A program egy közös fotóval zárult a Kossuth téren.
Ezt követően szuvenírt és más értékes emléktárgyat vásárolhattak a gyerekek a Fórum Debrecen bevásárlóközpontban.
Végezetül játszóterezés következett, ahol a még megmaradt energiát vezethették le a gyerekek.
Köszönjük a szervezést!