
"Ezért tehát nem azé, aki akarja, sem nem azé, aki fut, hanem a könyörülő Istené.” Róm 9,16
Jó volt ezt az igét hallani 8.-os diákjainknak a kassai kirándulás során, ami I. Rákóczi György vezérigéje volt.
Ezen az osztálykiránduláson is izgalmas kalandok és kulturális élmények várták a gyerekeket.
A napot a Rodostói háznál, II. Rákóczi Ferenc emlékházánál kezdték, majd a református templomban hallgathatták meg az épület történetét, játékos, interaktív vetélkedő formájában nt. Orémos Zoltán vezetésével. Ezt követően a DinoParkba mentek, ahol a rengeteg dinó megtekintése mellett, 3d-s moziban is jártak. A kassai Szent Erzsébet- dómot, a mellette fekvő szökőkutat és környékét is bejárták a gyerekek. Természetesen a mekizés és egy kis plázázás is belefért az időbe, így téve kerekké a kirándulást.
Köszönjük a szervezést!